Jak uzyskać od Rządu 5 000 zł na wsparcie biznesu?

Pisaliśmy już tutaj, że wśród działań podejmowanych przez polski Sejm na rzecz wspierania gospodarki znajduje się informacja o kredycie do 5 tys. zł dla mikroprzedsiębiorców i osób prowadzących działalność gospodarczą. Jest też informacja, że istnieje szansa umorzenia takiej pożyczki.  Ponieważ nigdy nie stroniliśmy od nowych produktów, dlatego skorzystaliśmy z tej oferty. Dlatego możemy wam szczegółowo powiedzieć, kto może wziąć te 5 tysięcy kredytu i co trzeba zrobić, aby nie musieć ich oddawać.

1. Masz już biznes. Mikrokredytowanie ma na celu wsparcie istniejącego biznesu (otwartego do marca 2020 r.), a nie jest to łatwy okres dla początkujących.

2. Jeśli nie zamkniesz działalności w ciągu 3 miesięcy od otrzymania pożyczki, jesteś zwolniony z obowiązków kredytowych, tzn. nie jesteś nikomu nic winien. Wniosek o anulowanie kredytu znajduje się w raporcie wprowadzającym do biznesu.

Aby uzyskać mikrokredyt, należy złożyć wniosek (wzór znajduje się na stronie Praca.gov.pl, gdzie należy go złożyć). Możesz również zabrać te dokumenty w swoim urzędzie w gminie.

I to wszystko. Czy skorzystałeś już z korzyści biznesowych? Jeśli tak, opowiedz nam o swoich doświadczeniach w komentarzach.

Skontaktuj się z nami

Otrzymaj 250 zł na reklamę w Google