Najlepsza reklama wykonana w Polsce.

Reklamodawcy z WNP (byłego ZSRR) powiedzą, że kreatywność  w Polsce się nie opłaca. Tak, miejscowa ludność podchodzi do zakupu produktu racjonalnie: korzyść, jakość, konsekwencja – to są cały czas te same zasady, którymi kierują się Polacy. A muzykę, jak wiesz,  zamawia ten kto płaci. Mimo, że lokalne agencje są konserwatywne w podejściu do reklamy, a ich praca  rzadko gości na profesjonalnych europejskich festiwalach, to polscy spece od reklamy  nie są aż tacy słabi. Przekonaj się sam! W naszym materiale zapoznają się Państwo z najciekawszymi reklamami wykonanymi w Polsce. Dźwięk włączony! https://youtu.be/tU5Rnd-HM6AZwycięzca z Cannes Lew w 2018 roku, teledysk Agencji Bardzo.

Temat bożonarodzeniowy jest częstym motywem w dobrej reklamie. Ten film w tytułowej roli z miłym  starszym dziadkiem  z Polski uczącym się angielskiego dla wnuczki mieszkającej w Anglii przyniósł agencji Bardzo z Warszawy nie tylko nagrodę od wielkiego detalisty internetowego Allegro, ale także uznanie kolegów – w 2018 r.  No i  pojawił się Lew w Cannes! A ty mówisz, że nagrody na międzynarodowych festiwalach reklamy dla Polski to tylko marzenie:) https://youtu.be/eGLp-iFToD8Polska reklama chipsów dobrze wyglądała w Nocy Reklamożerców

 Elegancki patrol na drodze, gorące domowe przyjęcie, fajerwerki wrażeń – to reklama chipsów Crunchips. Obiecuje dobre perspektywy. W 2008 roku została ona włączona do programu pokazu filmowego “Noc Reklamożerców”. Rusza cię, prawda? https://vimeo.com/182824248Slogan tego filmu: Remont może  być straszny! My sprawimy, że będzie warto.

Kolejny zabawny teledysk oznaczony jako “made in Poland”. Na lokalny rynek, sieć sklepów budowlanych OBI zwróciła się do agencji 180heartbeats + JUNG v. o pomysł na reklamę.  Humor dobrze się sprzedaje.

Wszystko jest genialne. Zwykła strona reklamowa pomogła Polakom w sprawdzeniu odpowiednich otworów wentylacyjnych w ich domach.

I finał.  W reklamie nie chodzi tylko o pieniądze. Ta broszura reklamowa może być czymś więcej niż tylko katalogiem artykułów promocyjnych. Owacje na stojąco kierujemy do polskiego oddziału agencji Gray Group, która poruszyła problem zatrucia tlenkiem węgla w kraju, łącząc straż pożarną z biznesem. Marketingowcy zaoferowali dużym detalistom wydrukowanie na ostatniej stronie gazety promocyjnej takiego elementarnego przewodnika, który może uratować życie każdemu. To nie pierwszy rok, w którym ludzie mieszkający w Polsce wiedzą, jak często ludzie umierają z powodu czadu. Cóż… Wyrywając stronę z reklamy i przykładając  ją do otworu wentylacyjnego, łatwo jest zrozumieć, czy w Twoim domu istnieje problem z wentylacją.   Trzyma się – śpij spokojnie, upadła – masz problem. I co ciągle myślicie, że w Polsce nie robi  się dobrej reklamy ?

Skontaktuj się z nami

Otrzymaj 250 zł na reklamę w Google