Let's make something extraordinary together

We have been collaborating with brands and agencies to build meaningful digital interactions since 2007

O nas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sequi, in ipsam voluptates doloremque. Vero itaque repellat, nemo eaque molestias nesciunt.

Our Consultancy

I’ll help you identify your goals, develop a plan, and take the right for your business.

Natus cumque odio sit harum facilis excepturi deleniti voluptatibus odit alias perspiciatis eligendi. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Esse animi eum fuga odit voluptatum ea error quidem, eveniet.

Usługi

Our approach is simple and iterative. We believe in creating opportunities for passionate innovators that want to change the world.

Strategia marketingowa

Tworzenie przydatnych treści to klucz do utrzymania użytkownika na dłużej. Celem dobrze obranej strategii marketingowej jest przede wszystkim wzrost zaufania do marki oraz zaangażowania odbiorcy, dzięki czemu z każdym dniem możemy powiększyć nasze grono konsumentów. Publikowanie wysokiej jakości treści merytorycznych pozwoli na dotarcie do użytkowników w każdej grupie wiekowej, co jest podstawą budowania świadomości na temat marki.

Bezpośrednim skutkiem dobrze funkcjonującej strategii marketingowej jest stale zwiększająca się baza zaufanych klientów. To natomiast wpływa pozytywnie na wzrost sprzedaży w naszym serwisie oraz ogólny ruch w wyszukiwarce internetowej. Dzięki różnorodnym formom oferowanych treści oraz wykorzystaniu newsletterów lub powiadomień - możemy budować stałą relację z naszym klientem.

Tworzenie Stron Internetowych

Dedykowany projekt strony internetowej pozwoli ci na stworzenie unikalnej przestrzeni pod sprzedaż lub promocję Twoich usług. Począwszy od estetycznego wyglądu oraz innowacyjnych rozwiązań - dołożymy wszelkich starań, aby nowo utworzona strona internetowa była spójna oraz dostosowana pod każdym względem zgodnie z wyznaczonymi standardami.

Przepis na udany biznes to dobrze wykonana strona, która przyciągnie klientów na dłużej, a Tobie pozwoli cieszyć się nienaganną wizytówką marki. Dlatego też, prowadzimy pełną optymalizację na wszystkich urządzeniach mobilnych, która zapewni komfort użytkowania będący wyznacznikiem jakości, na której nam zależy. Dzięki temu, każdy użytkownik będzie mógł przeglądać Twój serwis w wygodny sposób - korzystając z dowolnego, dostępnego mu źródła.

Produkcja wideo

W myśl zasady, że obraz zastępuje setki słów, łatwiej i skuteczniej dotrzeć jest do adresata przekazu poprzez film. Rozwija się więc dynamicznie rynek produkcji wideo, w krótkim filmiku można zawrzeć dużo treści a atrakcyjny przekaz powoduje utrwalenie w pamięci odbiorcy. Liczne firmy oferują gotowy produkt, żądanej długości począwszy od pomysłu, scenariusza. Mogą to być filmy reklamowe, szkoleniowe, wizerunkowe, można też zamówić relację z wydarzenia, uroczystości rodzinnej czy prezentację nieruchomości.

Filmy często trafiają na YouTube czy FB, mając tysiące czy setki tysięcy wyświetleń. Jest to świetny i atrakcyjny sposób na trafienie do ogromnej ilości ludzi, za niewysoką cenę. Producenci filmów wideo współpracują z aktorami, lektorami, wykonują animację, montaż. Film wymaga również doświadczonego operatora oraz dźwiękowca.

Copyrighting

Copywriting to proces tworzenia unikalnych tekstów o charakterze sprzedażowym. Pisane są one na potrzeby szeroko pojmowanego marketingu oraz reklamy i można je spotkać głównie w Internecie, ale także w prasie czy spotach telewizyjnych czy radiowych. Istotą copywritingu jest niesienie określonego komunikatu dla odbiorcy.

Skuteczny copywriter to osoba, którą cechuje bogate słownictwo, ale także umiejętności sprzedażowo - dziennikarskie, wiedza z różnych dziedzin, jak i łatwość pozyskiwania informacji.

Dobrze napisany tekst to zysk w postaci:

   • rozbudowanie świadomości konsumenckiej na temat opisywanego produktu czy usługi

   • większe zyski z tytułu zwiększonej sprzedaży

   • promocja

Podsumowując, copywriting to tworzenie oryginalnych i kreatywnych tekstów, których zadaniem jest intensyfikowanie określonych benefitów.

Reklama Google Ads

Kampania Google Ads (AdWords) to elastyczna i atrakcyjna forma reklamy w internecie. Może być wyświetlana w różnych formach, tj. tekst (tzw. linki sponsorowane), karuzela produktowa lub baner. Google Ads docierają zarówno do nowych użytkowników, jak i tych, którzy odwiedzili już daną stronę (w ramach remarketingu).

Reklama tego typu pozwala dotrzeć do użytkowników internetu poszukujących usług lub produktów podobnych do tych oferowanych na promowanej stronie. Google Ads wyświetla się w najbardziej widocznych miejscach w wynikach Google oraz na stronach internetowych reklamodawców będących partnerami Google AdSense.

Reklamy w wyszukiwarce Google, dzięki integracji z Google Analytics, gwarantują znakomitą analitykę pozwalającą na wszechstronną optymalizację kampanii w celu zwiększenia jej efektywności.

Reklama FB/Ins

Facebook Ads jest systemem reklamowym, który umożliwia tworzenie i prowadzenie płatnych kampanii w social mediach, tj. Facebook, Instagram, a także w Messengerze oraz w Audience Network. Stanowi skuteczną wizytówkę firmy, która dodatkowo uwiarygadnia markę w oczach aktualnych i potencjalnych klientów. Facebook Ads systematycznie buduje rozpoznawalność produktów lub usług marki i zwiększa zainteresowanie klientów. To także jeden ze sposobów na przekonanie użytkowników, uczestniczących w zakupach, do finalnej konwersji.

Facebook Ads pozwala docierać do precyzyjnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców, a także przypomnina potencjalnym klientom o produktach bądź usługach marki na różnych etapach procesu zakupowego. Dzięki kampanii Facebook Ads można budować płatny zasięg, kilkukrotnie większy od organicznego.

Ustawienie Google Shopping

Google Shopping, czyli system pozwalający na wyświetlanie produktów, które są dopasowane do konkretnych fraz. Produkty wyświetlają się w specjalnym boxie najczęściej pod wynikami wyszukiwania, wraz z ceną, zdjęciem produktu, i przekierowaniem do strony. Działa to podobnie jak Google Ads, jednak ze względu na aspekt wizualny, oraz bezpośrednie przekierowania, może być skuteczniejszym narzędziem sprzedażowym.

W naszej ofercie znajduje się podłączenie, konfiguracja i indywidualne ustawienie takiego konta. Dzięki naszej pomocy, będziesz w stanie, trafić do wybranego klienta bezpośrednio z potrzebnym mu produktem.

Reklama na YouTube

You Tube jest serwisem, skupiającym filmy w wielu kategoriach, dostępne bezpłatnie. Nieskomplikowany w obsłudze You Tube zawiera tak szerokie zasoby filmów, że stał się najpopularniejszym wśród użytkowników sieci internetowej serwisem, gwarantującym ogromne możliwości. You Tube to skuteczne narzędzie marketingowe. Dzięki bezpłatnemu dostępowi do filmów w wielu kategoriach użytkownicy zobowiązani są do zapoznania się z reklamami.

Skorzystaj z możliwości dotarcia do szerokiego grona odbiorców, realizując strategię marketingową za pomocą You Tube. Serwis pozwoli Ci poszerzyć zasięg oddziaływania strategii o potencjalnych odbiorców, którzy do tej pory nie stanowili Twojej grupy docelowej. Stwórz unikalny opis oferty, użyj słów kluczowych i zachęcaj do obejrzenia poprzez miniaturę. Twoja reklama w You Tube to strzał w dziesiątkę.

Analityka Internetowa

Analityka internetowa obejmuje zbieranie i analizę wszelkich danych, które dotyczą ruchu i zachowań użytkowników na wskazanej stronie internetowej. Nadrzędny cel analityki webowej to wypracowanie różnorodnych rozwiązań optymalizacyjnych, które mają na celu wzrost współczynnika konwersji oraz poprawy widoczności serwisu w wynikach wyszukiwania.

W ramach szeroko pojętej analityki internetowej można oceniać skuteczność prowadzonych kampanii, a także usprawniać działanie witryny oraz wnioskować na temat profilu nabywców usługi lub produktu. Pełne wykorzystanie możliwości możliwości analityki internetowej wymaga specjalistycznego oprogramowania, doświadczenia i wiedzy. Analityka webowa prowadzona przez specjalistów bada i skutecznie ocenia statystyki stron internetowych oraz efekty pozycjonowania.

Certificates

Modernize your rounded icon box with rounded border style. This is one of the best icon style for your WordPress site.

Google Advertising Network

Facebook and Instagram Dynamic Ads

Google Search

Case Study

Voluptate nemo inventore velit laboriosam repellendus eos dignissimos rem eveniet nostrum molestiae quidem fugit harum praesentium quod delectus.

Zespół

Nihil repudiandae accusamus labore dicta natus explicabo blanditiis nobis, dolore porro eius nulla magnam autem cupiditate quaerat laborum.

Marylin Hamilton

ARTISTIC DIRECTOR

She enjoys the finer details of a project, considering every stage of its journey from planning to completion.

Nathan Barrett

CREATIVE DIRECTOR

He loves trying out new techniques and finding the perfect solution for any kind of requirements.

Adams Austin

FOUNDER & CEO

He likes to keep things simple and focus on the little details. Adams's radical vision required a new-found venture.

Skontaktuj się z nami

Otrzymaj 250 zł na reklamę w Google

Lorem ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Lorem ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Lorem ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.